Parfém Alfred Sung potěší náročné ženy i muže

Již máte upečený vynikající medovník na oslavu, ale stále vybíráte luxusní a kvalitní dárek například pro svou ženu, na které vám opravdu záleží? Doporučujeme parfémy Alfred Sung.

Alfred Sung – kanadský modní král

Alfred Sung, představitel elegantní módy a nositel titulu kanadský módní král se narodil v roce 1984 v Šanghaji v Číně. Tento světoznámý návrhář, inovátor a úspěšný podnikatel se brzy přestěhoval s rodinou do Hong Kongu, a později odešel do Evropy, aby mohl studovat umění na univerzitě v Paříži. Školu dokončil s vyznamenáním, ale evropská módní mekka mu brzy začala být těsná. Své vzdělání rozšířil o studium designu v New Yorku, a jelikož si vedl skvěle také v kreslení, podařilo se mu uspět v módním návrhářství.

Roku 1972 opět změnil místo působiště a usadil se v Kanadě. Zde založil svůj první obchod s módou s poetickým názvem Moon. V 80. letech panovala na západě uvolněná atmosféra v čele s rebelantskou vlnou punku. Toto hnutí však Alfreda Sunga absolutně minulo a nenechal se nijak strhnout jeho odvážným a drsným stylem. Móda tohoto návrháře byla vždy elegantní, převažovaly oděvy střízlivých střihů, které byly elegantní a slušivé. Společnost Monaco Group Inc později vyvinula jeho vlastní značku Alfred Sung, která se zaměřovala na módu pro moderní ženy, které se pohybují v business prostředí. Později přišly také modely pro muže, dámské svatební šaty, módní doplňky a návrhy nábytku. V portfoliu značky Alfred Sung najdeme také okouzlující parfémy, které nesou stejnou noblesu a styl, jako jeho modely.

Elegance a styl s parfémem Alfred Sung

Parfémy Alfred Sung představují skvělou volbu pro muže i ženy, kteří preferují elegantní styl a chtějí vypadat dobře za každých okolností. Nádherné voňavé koktejly tohoto zručného mistra udělají parádu jak na pracovní schůzce, tak při sváteční večeři. Nikdy nebylo tak snadné zazářit! Mezi dámskými parfémy Alfred Sung vévodí květinové Shi a Jewel, ukryté v překrásných flakonech v podobě krystalů. I pánské parfémy Alfred Sung mají rozhodně co nabídnout. Krásné vůně, které podpoří mužské sebevědomí a charisma navíc neudělají díru do vašeho rozpočtu. Osobitý Alfred Sung Hei nebo nápadný Homme můžete mít už za pár stokorun.

Parfémy Alfred Sung
Parfémy Alfred Sung