RECEPTY NA MEDOVNÍK

Ano, i takto přímo bychom mohli náš společný web nazývat, protože především na recepty se zde specializujeme. Na této stránce bych Vám, i když zpětně, chtěl pár slovy naše / Vaše stránky charakterizovat a seznámit Vás s nimi.

Protože medovník je velmi oblíbená sladká lahůdka, určitě si zaslouží svůj prostor nejen jako recept v kuchařce Vaší babičky, ale i zde, na vlnách internetu. Proto recepty na medovník vznikly.

Pokud mluvím (píšu) na stránkách v množném čísle, myslím tím v poslední řadě sebe a moji rodinu na místě prvním.

Medovník u nás v rodině dělá jedna moc šikovná žena, shodou všech okolností maminka mé přítelkyně. Protože jsem jedenkrát ochutnal a závislosti se už nikdy nezbavím, vznikly tyto stránky. Jejich cílem je lidem, kteří mají stejně naladěné chuťové buňky, jako já, přinést recepty, podle kterých zvládnete medovník i právě Vy, doma. A mezi námi – který medovník je ten nejlepší ? No přece ten, který doma s láskou udělá šikovná hospodyňka z kvalitních a hlavně přírodních surovin.

Recepty na medovník se tedy narodily v této podobě dne 18. 01. 2008. Kromě samotných receptů zde naleznete i galerii medovníků a dortů. Důležitá je zde také diskuse, kterou ale zatím používám jen já. Je to škoda, protože podle mě zkušenosti s jednotlivými recepty, různé postřehy a tipy týkající se medovníků, můžete nejlépe probrat právě tady. Všechny tyto výtvory jsou poctivou domácí prácí a vše je také skutečně jedlé.

Recepty

Pokud už Vás vlny internetu zavedou až k nám, jako první se automaticky setkáte se samotnými recepty. Tyto recepty jsou řazeny podle data přidání, tedy čím výš je recept, tím později byl přidán. Paradoxem ovšem zůstává číslování, které začíná číslem vždy vyšším a končí číslem jedna. Je to proto, abyste se v receptech rychleji orientovali a také proto, že nemáme například medovník obecný, nebo medovník lesní a pokud budou recepty přibývat, nebude od věci je mít hezky podepsané právě číslem. Potom se nebudete třeba s kamarádkou dohadovat, jestli to byl ten a ten recept na medovník, ale prostě si sdělíte v diskusi Vaše zkušenosti ke “čtyřce”. Těm, kteří nemají rádi matematiku se omlouvám a zároveň upozorňuji, že Vaše nápady jsou vždy vítány.
Recepty

Diskuse

Od receptů se tak, nebo tak plynule dostáváme k diskusi. Nejen, že je jako druhá v menu, ale od každého receptu také vždy vede odkaz přímo do diskuse o daném medovníku obecném toho a toho čísla. Diskuse se člení na jednotlivé skupiny: Klubovna, Medovníky a Práce a zakázky. V každé skupině jsou jednotlivé diskuse, které ukrývají témata a v tématech jsou potom příspěvky. Nepovedlo se Vám těsto u receptu na medovník číslo 5 ? Nevadí. Skupina Medovníky, dále diskuse s názvem Recepty a pak už jen zbývá vstoupit do správného tématu, tedy v našem případě Medovník - recept 05. Zde už můžete diskutovat a diskutovat a určitě se najde šikovný človíček, co Vám rád poradí.
Diskuse

Galerie medovníků

Myslím si, že není potřeba popisovat, o co se jedná. Začne to receptem, pak trochu toho a ještě tam toho a nakonec posypat, pohladit pohledem a jeden pan medovník kulatý je na světě. No a proč si toho fešáka nevyfotit ? A máme galerii medovníků.
Galerie medovníků

Galerie dortů

Viz. galerie medovníků, jen jiný recept, postup a trocha více fantazie, někdy také nervů.
Galerie dortů

Partneři

Pokud už Vás omrzíme, což bychom neradi, zde naleznete užitečné odkazy na weby zabývající se podobnou tématikou, oborem. Většinou se dostanete také na stránky s recepty, ale uvádíme zde i jiné zajímavé tipy, třeba jen pro volnou chvíli. Pokud jste majiteli nějakých stránek, budeme rádi, pokud umístíte jeden z našich propagačních materiálů, tedy textový odkaz, nebo jeden z bannerů. Můžete nám napsat zprávu a my klidně a rádi umístíme Váš odkaz u nás.
Partneři

Recepty na medovník

Zde právě stojíte (sedíte) … prostě nacházíte se :-)

(274 hlasů, průměr: 3.47 / 5)